Sprostredkovanie leasingu

Ponúkame Vám financovanie kúpy jazdených osobných vozidiel od roku výroby 2007 zakúpených na Slovensku, alebo individuálne dovezených zo zahraničia. Neobmedzujeme počet predchádzajúcich držiteľov vozidla ani počet najazdených kilometrov. Pre bližšie informácie alebo výpočet splátok, nás neváhajte kontaktovať.

Výhodné podmienky leasingu pre našich zákazníkov

Väčšina ľudí vo svojom živote potrebuje automobil. Niekto sa chce rýchlejšie dostať do práce, niekto auto potrebuje priamo na vykonávanie svojej zárobkovej činnosti. Ďalším sa rozrástla rodina a na jej prepravu už hromadná doprava nestačí. Pokiaľ aj Vy patríte medzi ľudí, ktorí zvažujú kúpu auta, no momentálne nemáte dostatok peňazí na to, aby ste ho zaplatili jednorazovo,tak leasing je pre Vás tá pravá voľba.

Finančný leasing Vám na Vaše auto poskytne financie s tým, že všetku údržbu a starostlivosť budete mať na starosti Vy. Servis, kontroly, ostatné revízie, prezutie pneumatík, ale aj poistenie vozidla – to všetko budete musieť pre Vaše auto zabezpečiť Vy. Akonáhle za automobil uhradíte poslednú splátku, budete mať možnosť odkúpiť ho za vopred dohodnutú čiastku, nakoľko je stále vlastníctvom leasingovej spoločnosti. Neľakajte sa. Auto už ste splácali mesiac čo mesiac, preto je suma za odkúpenie viac menej symbolická a to rádovo v niekoľkých desiatkach euro. V tomto momente je už auto alebo predmet leasingu výhradne vo Vašom vlastníctve.

Pri finančnom leasingu sa často stretnete s nutnosťou zaplatiť akontáciu. To je akýsi vstupný poplatok a priemerne dosahuje 30% z hodnoty auta. Pravdou a dobrou správou však je, že čím ďalej, tým viac leasingových spoločností od úhrady akontácie pomaly upúšťa, nakoľko chcú svoje produkty sprístupniť čo najširšej verejnosti a rozširovať si tak klientelu.

Výhody leasingu

Menej prísne podmienky pre získanie oproti pôžičke

Zvyčajne bez ručiteľa

Zvyčajne bez dokladovania príjmu

Jednoduchšie vybavenie

Spolupracujme spolu

Auto-moto Tatry s.r.o.
Veľký Slavkov 1037
05991 Veľký Slavkov

e-mail: info@automototatry.sk
tel: +421 948 160 681
tel: +421 902 491 110